Galeria

Majestat bieszczadzkich lasów, kwintesencja spokoju i relaksu – właśnie takie jest nasze miejsce, idealne dla każdego, kto szuka oddechu od zgiełku miasta. Ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach to coś znacznie więcej niż domki letniskowe i oferta noclegu. To również piękna okolica, klimatyczne przestrzenie do spotkań i uprawiania sportu. W galerii dostrzeżecie paletę zieleni i błękitu nieba odbijającego się w lustrze wód rzeki Solinki, co sprawia, że każdy moment spędzony u nas nabiera głębszych barw!

Domki letniskowe – Twoje własne cztery kąty blisko natury

W naszym ośrodku wypoczynkowym znajdziecie komfort rodem z najlepszych bajek – drewniane chatki, urokliwie usytuowane wśród szumu drzew, zapewniają nie tylko prywatność, ale i dostęp do szerokiej gamy atrakcji. Wszystkie domki letniskowe mają swój niepowtarzalny charakter, a wspólnie tworzą one mozaikę miejsc, gdzie można spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi czy na samotnym kontemplowaniu natury. Galeria zdjęć, którą przedstawiamy, oddaje ciepło i funkcjonalność naszych noclegów.

Aktywny odpoczynek – atrakcje na wyciągnięcie ręki

Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami aktywnego wypoczynku, czy szukacie chwili dla siebie, ośrodek wypoczynkowy Nad Solinką zaskoczy Was różnorodnością możliwości. Od pełnego emocji parku linowego, przez łono natury idealne na piesze wędrówki, aż po kącik zabaw dla najmłodszych. Nasza galeria zdjęć uwiecznia te momenty w domkach letniskowych, abyście już teraz mogli poczuć atmosferę przygody, która na Was czeka.

Odkryjcie piękno gór i wybierz nasze noclegi! Rezerwujcie swój pobyt już dziś i doświadczcie wszystkiego, co najlepsze!

Adres

Dołżyca 34,
38-607 Cisna
woj. podkarpackie
NIP: 7292735389