Park linowy

Bieszczadzki Park Linowy „KAMIKAZE” utworzony został na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Solinką” w 2009 roku.

W pięknym lesie położonym tuż nad brzegiem rzeki Solinki znajdują się atrakcje zapewniające moc wyjątkowych wrażeń. Nasz park linowy to system 22 platform i przeszkód linowych o różnym poziomie trudności zainstalowanych na drzewach (na wysokości od 1 do 15 m) i stworzonych w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę przeżywając moc niezapomnianych wrażeń.

Czekają tu na Państwa stacje składające się z mostków, belek, kładek, pętli, siatek, drabinek oraz podniebna tyrolka biegnąca nad terenem Ośrodka o długości 180 m. Pokonanie całej trasy zajmuje około 1 godziny, w zależności od kondycji i sprawności danego uczestnika.

W parku „KAMIKAZE” bawić mogą się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci (o minimalnym wzroście 140 cm z rękami uniesionymi do góry i za pisemną zgodą rodziców). Uczestnicy uczą się opanowania, koncentracji, utrzymania równowagi oraz przełamują barierę leku wysokości i strach.

Nasi goście samodzielnie pokonują przygotowaną trasę. Przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, bloczek zjazdowy TRACK, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim oraz przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po trasie. W trakcie pokonywania trasy każdy z uczestników wpięty jest do specjalnej liny asekuracyjnej gwarantującej uniknięcie upadku. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy, którzy nadzorują przemieszczanie się Państwa na trasach i w razie potrzeby służą pomocą.

ZAPRASZAMY na aktywną zabawę do naszego parku linowego! Sprawdźcie Państwo swoje możliwości przeżyjcie niezapomnianą przygodę.

OFERTA

Pobyt w Parku Linowym + Zjad Tyrolką + Obiad w cenia 70 zł / osoba

Wejście na „dużą” trasę – 40 zl

Wejście na „małą” trasę – 30 zł

zjazd tyrolką 20 zł

Adres

Dołżyca 34,
38-607 Cisna
woj. podkarpackie
NIP: 7292735389