Promocje

Pragnąc zapewnić wszystkim nie tylko wypoczynek, ale i cenne lekcje na łonie natury, przygotowaliśmy specjalne pakiety. Nasz ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach kieruje swoją ofertę między innymi do placówek edukacyjnych. Aktywne wycieczki szkolne to doskonała okazja do poznawania fauny i flory, a także lokalnej kultury i historii. Proponujemy zorganizowane wyprawy, które połączą naukę oraz odpoczynek w naszych domkach letniskowych. Nasze noclegi są idealne dla grup szkolnych, zapewniając komfortowe zakwaterowanie oraz możliwość przeżycia przygód, które na długo zostaną w pamięci uczniów.

Kompleksowe pobyty szkolne w Bieszczadach

Nasze domki letniskowe zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby sprostać oczekiwaniom wszystkich Gości – również tych wyjątkowo wymagających. Jesteśmy pewni, że przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i najstarszym członkom rodziny. Wycieczkom zorganizowanym, rodzinom i osobom podróżującym solo z pewnością pozwolą na komfortowy odpoczynek. W zakładce „cennik” znajdziesz dokładny rozkład pomieszczeń oraz obowiązujące ceny noclegów w naszym ośrodku wypoczynkowym.

Domki letniskowe w specjalnych promocjach

Szukasz ośrodka wypoczynkowego, który zapewni Ci nie tylko nocleg, ale i wyżywienie w dobrej cenie? W tej zakładce umieszczamy wszystkie aktualne promocje. Jeśli więc zależy Ci na znalezieniu domków letniskowych w górach w dobrej cenie, to regularnie sprawdzaj naszą stronę w poszukiwaniu nowych, opłacalnych ofert!

Zaplanujcie z nami swoją przygodę! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły pobytu już teraz!

Adres

Dołżyca 34,
38-607 Cisna
woj. podkarpackie
NIP: 7292735389